• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
 

Відбілювач для дерева Oxidom SaveWood-150

 

Відбілювач для дерева Oxidom SaveWood-150

1 кг. - 150 грн.

5 кг. - 535 грн.

10 кг. - 780 грн.

25 кг. - 1790 грн.

Опис

OXIDOM SaveWood – 150 є високоефективним відбілюючим продуктом для деревини, що включає до складу біоцидні та антисептичні речовини. Дія відбілювача складається в знебарвленні і усуненні грибкового ураження на структурі деревини. Препарат характеризується швидкістью і ефективністю при:
  • очищення деревного матеріалу від грязьових слідів і зовнішнього біопоразки;
  • знищення деревофарбуючих грибків і плісняви;
  • знебарвлення деревного нальоту різних кольорів;
  • відновленні натурального кольору і текстури деревного матеріалу;
  • відбілюванні застарілої деревини, схильною до активного УФ-випромінювання і підвищеної вологості.


 

Сфера використання

OXIDOM SaveWood – 150 не змінює і не псує натуральний колір деревини, та не впливає на структуру і текстуру. Характеризується хорошими адгезійними властивостями, та має проникаючу здатність на 2-4 мм в глибину.

Об’єктами для відбілювання виступають:

Дерев’яні палети, піддони і тара.
Лісо- та пиломатеріали.
Дерев’яні конструкції і елементи зовнішнього і внутрішнього характеру.

Техніка та інструкція із застосування

Перш за все, потрібно ретельно підготувати поверхні деревини під фарбування. Вони повинні бути гладкими і міцними, чистими від пилу і бруду, жирних слідів і застарілих лакофарбових покриттів. Необхідно захистити від можливого попадання розчину на ділянки, не призначені для обробки. Важливою умовою успішного проведення відбілювання є температурний режим в межах + 5 ° С – +30 ° С. Під час нанесення і протягом терміну до повного висихання уникати попадання вологи і опадів. Робота повинна проводитися в умовах достатньої вентиляції.
OXIDOM SaveWood – 150 випускається в концентрованому вигляді, що має на увазі початкове розбавлення з водою в пропорції 1:1. Витрата становить 150-250 мг / м2. Готовий розчин необхідно періодично помішуючи наносити за допомогою лакофарбових інструментів і пристосувань: кисті, валика, розпилювача, фарбопульта. Повне очищення відбувається протягом 1-3 годин. У разі необхідності проводиться повторне відбілювання. Для повноцінного результату рекомендується додаткова обробка поверхні антисептиками OXIDOM SaveWood – 120, OXIDOM SaveWood – 130, OXIDOM SaveWood – 140, OXIDOM SaveWood – 170.

Техніка безпеки

Препарат є сильно лужним засобом. При проведенні робіт уникати потрапляння розчину на відкриті ділянки тіла і очі. Використовувати ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) – робочий одяг або спецодяг, окуляри і рукавички. При контакті з речовиною – змити великою кількістю води. При виникненні ускладнень, алергічних реакцій – звернутися за допомогою до лікаря.

Зберігання та транспортування

Пожежо- та вибухобезпечний. Зберігати в оригінальній ємності подалі від харчових продуктів вмісцях недоступних для дітей і тварин. Запобігати попадання прямого сонячного світла. Гарантійний термін зберігання становить 9 місяців з дати випуску.
Розхід   150-250 гр./м2  
Колір   Безколірний  
 
 
 
Ефективний засіб. Легко видалив синяву на деревині. Рекомендую.
Текст отзыва...
Текст отзыва...
 
Мне нужно было отбелить сруб. Менеджер посоветовал средство Oxidom отбеливатель дерева. Средство получил. Действительно качественный продукт со своей задачей справился на 100%. Буду обращаться еще.
Текст отзыва...
Текст отзыва...
 

Описание изображения