• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Зруби ручної роботи.

У сучасному будівництві застосовують різні матеріали з дерева, в яких воно проходить механічну обробку: з оциліндрованої колоди, клеєний брус та інші. Кожна технологія має свої переваги та особливості. Але тільки при будівництві зрубів ручним способом дерево зберігає свою справжню природу.Саме так, зберігаючи старі традиції  де робота з деревом є частиною культури, створюють зруби з хвойних порід дерева виключно ручної роботи. Кожен зруб побудований таким чином є унікальним, як і унікально кожне цільне дерево, з якого він створений. 
Така робота вимагає особливого підходу. Але і життя в такому зрубі дарує рідкісні якості.Кожне дерево для зрубу відбиратися тільки індивідуально і по можливості в гірських районах, де деревина має найбільшу щільність і тому виробники впевнені в його якості. Проживаючи життя в 60-100 років, дерево має діаметр від 35 до 60 см. І це можна бачити на кожній колоді в будинку - дерево не дозволяє лукавити.Зруб створює ідеальне середовище для життя з точки зору чистоти повітря, вологості та екологічності. Свіже повітря зовні повільно проникає крізь волокна дерева очищаючись перш ніж потрапити всередину будинку. Дерево очищує повітря природним чином і багато років смола перебуваючи в дереві, і іноді виступаючи на його поверхню, буде наповнювати весь будинок запахом лісу і природи.Відносна вологість повітря в дерев'яному зрубі становить практично оптимальне для людини значення 40-60%, підтримується постійно, і не залежить від погодних змін. 
У будинку немає вогкості, стіни будинку дихають разом з нами, і за рахунок природної рециркуляції повітря не вимагають систем кондиціонування.Стіна має в кілька разів кращою теплоізоляцією в порівнянні з цегляною кладкою. Зруб має низьку теплопровідність, тому влітку в ньому прохолодно, а взимку він швидко прогрівається. Для утеплення зрубів застосовуватися натуральний льон тільки найвищої якості, деякі види моху і іноді овеча шерсть.Кора з дерев, з який створюється зруб, знімається ручними обірочнимі ножами, і це максимально зберігає натуральні захисні властивості і природний вигляд дерева в інтер'єрі будинку. Якщо Ви хоч раз проведете рукою по теплій поверхні стовбура дерева, Ви надовго запам'ятовуєте це приємне відчуття.Малюнок структури дерева, індивідуальний і неповторні, на нього можна дивитися довго і він приносить тільки почуття спокою і рівноваги, він як і вогонь і вода заворожує. Внутрішнє оздоблення справжніх зрубів проводитися екологічно чистими матеріалами на основі натуральних олій або бджолиного воску. 
Додаткова обробка внутрішніх стін зрубу просто не потрібна.Застосування так званої канадської рубки при будівництві зрубів, хоча і є більш трудомістким і тривалим процесом, але практично виключає можливість виникнення щілин під час усадки будинку.Зруби - в силу своєї конструкції і застосовуваної технології мають дивовижну сейсмостійкість і здатні вистояти при землетрусі до 9 балів.Оскільки зруби в цілому легше цегельних будинків це дозволяють зводити фундаменти без перевитрати матеріалів і зусиль, що дозволяє власникові заощадити на будівництві.Дерев'яний зруб чудово впишеться практично в будь-який ландшафт оскільки він є частиною природи. Естетика дерев'яних будинків не зазнала змін за багато століть, зруб завжди виглядає поза часом як і сама природа. 
Стилі і напрямки будівництва будинків з каменю змінюються, пройде час і кам'яний будинок буде виглядати несучасним, але для зрубу це правило не застосовується.Незважаючи на гадану архаїчність зруб зможе забезпечити Вам повний комфорт життя поєднуючи всі сучасні технології та інженерні рішення. Камін, паркет, кабельне телебачення, сучасна ванна і просторі вікна наповнюють будинок світлом і поєднуючи його з ландшафтом, все це може бути в зрубі. Все залежить від стилю життя і внутрішнього стану його господарів.Грамотно виконаний розрахунок електричних мереж і дотримання конструктивних вимог при встановленні печей і камінів, дозволить захистити будинок від пожежі. Порушення правил пожежної безпеки, а не горючість стін приводить до спалахів в будь-якому будинку. Звичайними засобами людина, навіть якщо постарається не зможе підпалити дерев'яну стіну, а зможе тільки обвуглені її. 
Сьогодні, з появою нових технологій, є багато можливостей утримувати свій дерев'яний будинок в порядку і вік, і два. Відомі компанії з будівництва зрубів застосовують покриття і герметики світових лідерів в сфері захисту дерев'яних будинків. Треба просто стежити за будинком так само, як ми стежимо за одягом і взуттям, за квартирою, адже дерево - дуже міцний і довговічний матеріал. Відомо, що рубані дерев'яні будинки можуть стояти кілька століттям і тільки виграють прибрати з часом неповторне вплив часу. 
Не існує причин, за якими дерев'яна конструкція не може стояти, без жодного перебільшення вічно або принаймні сотні років. Добре розуміння способів захисту дерева від псування і вогню дозволяє розраховувати на те, що сучасні зруби будуть стояти стільки, скільки ми захочемо.Тривалість служби дерева часто залежить від води, але це не означає, що дерево ні в якому разі не може бути вологим. Якраз навпаки, зазвичай дерево і вода цілком мирно уживаються. Дерево гігроскопічний матеріал. Це означає, що воно природним чином вбирає і віддає воду, адаптуючись до умов навколишнього середовища. Дерево може без шкоди поглинати воду у великих кількостях, не досягаючи рівнів вологості, при яких виникає відповідне середовище для мікроорганізмів, що викликають псування деревини.