• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Шліфування дикого зрубу, дерев'яних будинків. 

Шліфування зрубу - це один з найбільш важливих етапів обробки дерев'яних будинків. Колоди, з яких виконується зруб, мають залишки кори, через що дерево з часом темніє і втрачає свою привабливість. Щоб цього не сталося, і проводять зовнішню обробку зрубу.Шліфування зрубу і просочення його антисептиками і антипіренами, виконана професійними майстрами  дозволяє:захистити дерево від появи грибків і пліснявиповернути дереву первинний зовнішній виглядчіткіше виділити природний малюнок натурального дерева.

Для чого потрібна шліфовка зрубу?
Протягом року стіни дерев'яного будинку піддаються постійному впливу негативних факторів навколишнього середовища: палюче сонце, хуртовини, проливні дощі. Шліфування зрубу дозволяє вирішити цілий перелік завдань:Завдяки механічній обробці колод усуваються всі шорсткості і тріщини, поліпшуються естетичні характеристики деревини.Обшліфувати дерево краще вбирає засоби біологічного захисту, лак і фарбуШліфування зрубу є підготовчим етапом до виконання робіт по подальшій обробці будинку.Фактура деревини після шліфування стає більш помітною.На відшліфовані поверхні рівномірніше лягає і краще тримається фарба.Шліфування зрубу перешкоджає передчасному старінню деревини. 
Коли проводиться шліфування зрубу?
 Як правило, шліфування проводиться через рік після зведення зрубу, коли будинок дасть остаточну усадку. В результаті чого потемніла від впливу атмосферних опадів деревина набуває первинний зовнішній вигляд і готова до подальшої обробки.Шліфування зрубу, як правило, проводиться до нанесення всіляких просочень, лаку і фарби, але лише після висихання і природної усадки будинку. 
Технологія шліфування зрубу.
Шліфування зрубу - завдання досить складна і трудомістка і довірити її найкраще висококласним фахівцям, таким, як професіонали нашої компанії.Шліфувати можна тільки повністю просохлий зруб, адже волога деревина почне задиратися і ідеально гладкій поверхні не вийде.Шліфування зрубу виконується за допомогою шліфувальної машинки з насадками різної зернистості. Первинна обробка дерева проводиться за допомогою насадки з діаметром зерна 40 і вище. Остаточна обробка виконується з використанням дрібнозернистою насадки (80-100).Оскільки насадки при шліфуванні дуже швидко забиваються смолянистих деревної пилом, і стирається абразив, замінювати їх доведеться досить часто. Очищення насадок за допомогою уайт-спіриту та металевої щітки продовжить їм термін служби, але первісної продуктивності не поверне.Швидкість шліфування зрубу в середньому становить 2 хвилини / погонний метр, при діаметрі колоди 30 см. 
Для зняття верхнього шару деревини використовується дискова і паркетно-шліфувальна машинка, для обробки важкодоступних місць буде потрібно кутова шліфувальна машинка.Шліфування зрубу обов'язково виконується в респіраторі, окулярах або захисній масці. Видалити пил з поверхні дерева можна за допомогою, як звичайного пилососа, так і професійного пристрою.Шліфування зрубу нашими фахівцями - це відмінні естетичні та функціональні характеристики вашого будинку.