• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Олія, масло з твердим воском для підлоги, масло - воск для пола Hard Wax Oil Bionic-House (10 л.)

Олія з твердим воском для дерев'яної підлоги - це красивий, натуральний, надійний, засіб який легко наноситься і не вимагає особливого догляду! Пропонуємо скористатися зносостійким покриттям для внутрішніх робіт, яке не втрачає унікальний і природний зовнішній вигляд поверхні, що захищається, легко оновлюється і абсолютно нешкідливо для будь-якого побутового застосування. 

Форма: Готова до застосування суміш на основі природних масел з додаванням бджолиного воску і добавок, які надають стійкість покриття до стирання і впливу хімічно агресивних з'єднань. 
Властивості: Масло для підлоги не утворює плівкового покриття, але добре всмоктується в сухе дерево і заповнює його клітинну структуру, виробляючи поглиблену поверхневу консервацію деревини. Дана якість, на ряду з водовідштовхувальними властивостями масла і властивостями воску, дозволяє створити надійний захист від проникнення вологи, погіршення зовнішнього вигляду і втрати фізичних властивостей дерева. Крім того, віск зменшує коефіцієнт стирання під час експлуатації дерев'яної підлоги і створює приємні тактильні відчуття. 
Структура покриття: безбарвна, з легким тонуючим ефектом. 
Масло з твердим воском створює шовковисто-матове безбарвне покриття, що знижує ризик пересихання і розшарування волокон і зберігає їх еластичність. Воно не перешкоджає «диханню» деревини і захищає її від промокання. Оброблена цим маслом дерев'яна поверхня стає пило вологовідштовхувальною легко миється і очищається, і в подальшому вона не облазить і не лущиться. 
Сфера використання: Застосування «Масло для підлоги з твердим воском» може не обмежуватися лише для підлоги дошкою воно відмінно захищає і робочу поверхню активно використовуэться для стільниць і будь-який дерев'яних меблів в їдальнях, кабінетах, бібліотеках де вони схильні до постійного навантаження, і появи плям жиру, кави, вина , а також активних ферментів косметичних засобів. Саме з цього його рекомендують навіть для приміщень з підвищеною вологістю. 
Підготовка поверхні: Поверхню ретельно очистити від пилу, бруду і сторонніх включень щіткою. Деревина для обробки повинна бути сухою, з вмістом вологи менше 20%.Оброблювана поверхня повинна бути сухою, ретельно очищеною від забруднення, воску і жиру. Більш тверді сорти деревини, що містять смоли і природні масла, очистити ганчіркою, змоченою в органічному розчиннику. 
Спосіб нанесення: Масло ретельно перемішати перед нанесенням, а також періодично перемішувати під час роботи. Наносити безперервним шаром в напрямку деревних волокон. Обробити поверхню до насичення пензлем 1-2 рази. Зайве, що не вбереться в деревину масло видалити ганчіркою. 
Час висихання: На відлип 2 - 4 години. Повне висихання 18-24 години. Другий шар наносити після повного висихання першого, але не раніше ніж через 24 години. 
Витрата: Витрата Hard Wax Oil залежить від якості обробленої деревини і товщини нанесення шару, 1л на 18-22м.кв., Або на 1кв / м -50-60г. Для слабо шліфованих поверхонь 12-14кв / м на 1 л продукції. 
Термін зберігання: Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці - 36 місяці. Зберігати в сухому, прохолодному, місці. 
Очищення робочих інструментів: Відразу після закінчення робіт очистити інструменти розчинником на основі уайт-спіриту. 
Склад: Суміш натуральних олій, віск, добавки для стійкості до стирання. Граничне значення ЄС для ЛОС (кат. А / ф): 700 г / л. (2010) 
Вимоги безпеки: не використовувати порожню тару для зберігання продуктів харчування. Зберігати і транспортувати в герметично закритій тарі, в закритих приміщеннях при температурі від мінус 40 ° С до плюс 30 ° С. Берегти від впливу прямих сонячних променів, дії тепла і вологи. Після використання продукту за призначенням, тару відправити на побутову звалище. Зберігати в недоступному для дітей місці. Під час і після проведення робіт забезпечити хорошу вентиляцію в приміщенні. При попаданні в очі або на шкіру відразу ретельно промити чистою водою.