• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Лакоморілка для деревини LuxDecor (2,5 л.) 

Водна лакоморілка Люксдекор ― високоякісний продукт, який не містить шкідливих і хімічно агресивних речовин. Декоративно-захисний препарат призначений для покриття дерев'яних поверхонь всередині і зовні приміщень. Ідеально захищає пофарбовані поверхні і надає їм глянець. Забарвлює і підкреслює натуральну фактуру деревини і підвищує її стійкість до впливу сонячних променів.Застосування:Зовні і всерединімеблі, фасади, паркани, альтанки, вікна, двері, садові архітектура. 

Професійний продукт для прикраси, захисту, відновлення деревини.захищає від водистійка до ультрафіолетового випромінюванняшвидко сохнене залишає розлученьекологічний слабкий запах 
Ємність: 0,2 л, 0,75 л, 2,5 л 
Найвищої якості декоративно-захисна лакоморілка для деревини. Для використання в приміщенні і на відкритому повітрі. Надає насичений колір, стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання і води. Пофарбована поверхня набуває тонкий блиск, який підкреслює природну красу дерева. Містить добавки перешкоджаючі склеюванню між собою пофарбованих поверхонь (наприклад, вікна після зими). Продукт екологічно чистий на водній основі - не містить агресивних хімічних матеріалів або розчинників.Лакоморілка відповідає нормам PN / EN71 «Безпеки іграшок»Спосіб застосування: дерево для фарбування повинно бути міцними, сухими і чистим. У разі застосування деревини низької якості, рекомендується використовувати безбарвний антисептик і тільки після повного висихання можна фарбувати лакоморілкой. 
Для отримання покриття з більш високим блиском поверхню повинна бути відшліфована. Роботи, виконувати при температурі не нижче 10 градусів C. Перед використанням лакоморілку потрібно ретельно перемішати, але таким чином, що вона не спінилася (банку не трясти). Залежно від бажаного ефекту можна покрити 2-3 шарами. Кожен наступний шар слід наносити тільки після висихання попереднього і в одному напрямку (шар на шар). Після того, як нанесли перший шар, поверхня можна трохи відшліфувати, щоб отримати більш гладку поверхню. Застосування декількох шарів збільшує блиск і інтенсивність кольору, але знижує прозорість.Увага! Різні види деревини забарвлюються по-різному, тому перед фарбуванням завжди потрібно зробити зразок кольору. 
Зберігати при температурі 5 - 25 ° C, у щільно закритій оригінальній упаковці.Захищати від замерзання.Термін придатності: 3 роки з дати виробництва, вказаної на упаковці. 
Технічні характеристики: 
Час висихання (одного шару): близько 45 хвилин,Наступний шар: через 30 - 45 хвилин 
Повне висихання: через 48 годин (в залежності від умов) 
Витрата близько 12м2 / л - один шар 
Розчинник і очищення інструменту - вода. 
Кольори: безбарвний, білий, сосна, світлий дуб, дуб, кедр, тик, венге, махагон, горіх, палісандр.
 Розхід: 1 л. / 12 м.к.в. 

Ціна: 800 грн.