• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Лак для підлоги LNL-700А (3,78 л.)

 Лак «Last • n • Last 700-А» виготовлений на основі унікальної 100% уретановой технології, що з'єднує масло і формулу води. Завдяки цьому фінішне покриття відрізняється неймовірною міцністю, красою і забезпечує тривалий захист для всіх видів дерев'яних підлог. До складу лаку входить оксид алюмінію, що надає поверхні бездоганну зносостійкість. Завдяки тому, що антибактеріальна формула «Microban®» * впроваджується до складу покриття, вона не змивається, і забезпечує надійний захист від бактерій, мікробів, цвілі протягом всього терміну служби фінішного покриття. Наносити лак просто, він не вимагає розчинника. 

Лак відрізняється чудовою стійкістю до хімікатів. Лак «Last • n • Last 700-А» - це продукт нового покоління у виробництві лакофарбової продукції, розроблений за технологією, що з'єднує масло і воду. Рекомендується використовувати для внутрішніх робіт в житлових приміщеннях.* Встановлено, що на незахищеній поверхні кількість бактерій може збільшуватися вдвічі кожні 20 хвилин. Бактерії розмножуються в брудних місцях, на поверхні з залишками органіки.Absolute Coatings пропонує серію антибактеріальної продукції Last • n • Last, до складу якої входить спеціальна інноваційна формула Microban®. Особливістю такої продукції є те, що на фінішній поверхні покриття відсутні бактерії, тобто Ви захищені від мікробів 24 години на добу 7 днів на тиждень. Формула Microban® перешкоджає виникненню бактерій, мікробів, цвілі на фінішній поверхні покриття, не даючи йому покриватися плямами.Вся продукція, створена на основі формули Microban®, пройшла різноманітні види лабораторного тестування та хімічного аналізу, і є абсолютно безпечною для людини. Крім того, ефективність формули Microban® підтвердилася 20, 000 тестів, які проводилися в більш ніж 27 незалежних лабораторій по всьому світу. 
Гарантія від виробника 7 років. 
Фізичні властивості: 
Колір: жовтувато білий (після висихання - прозорий) 
Питома вага: 1.02-1.04 кг / л 
Сухий залишок: 30 ± 1% 
Хімічна стійкість: чудова 
Летючі органічні речовини (ЛОВ): не перевищує 275 г / л 
Температура займання: 92 ° С 
Ступінь глянцю: глянсовий> 80 одиниць під кутом 60 ° на деревині,Напівглянцевий 50-60 одиниць під кутом 60 ° на деревині,Матовий 25-30 одиниць під кутом 60 ° 
Витрата: 46.5-51 м2 / галон 
Мінімальна температура застосування: мінімум + 18 ° С 
Заморожування-розморожування: стабільний (перед використанням повністю відтанути, якщо заморожений) 
Термін придатності: не обмежений при зберіганні в закритому контейнері 
Очищувач: вода 
Час висихання: 2 години при нормальних умовах. 
Технологія застосування: Т-подібний аплікатор, синтетичний аплікатор і нейлонова щіткаПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ. Перш ніж наносити лак на всю поверхню, протестуйте його на невеликій ділянці. Відповідна підготовка важлива для досягнення фінішного покриття високої якості. Перед застосуванням ознайомтеся із запобіжними засобами, надіньте захисний одяг (окуляри, рукавички та інші захисні засоби).Підготовка нових або недавно відшліфованих підлог / дерев'яних поверхонь. Перш ніж наносити лак, підготуйте поверхню. Прошлифуйте, використовуючи шліфувальну сітку №100 - №150 або наждачний папір. Підметіть поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, яка не залишає ворсу. Температура підлог, робочої поверхні і кімнати не повинна бути нижче 18 ° С.Підготовка попередньо лакованих підлог або дерев'яних поверхонь. Видаліть старий лак. Переконайтеся, що на поверхні підлоги немає воску і жиру. Далі дотримуйтесь рекомендацій по підготовки нової поверхні. Якщо лак складно видалити, прошліфуйте робочу поверхню дискової машиною №100 - №150, наждачним папером №180 або шліфувальної сіткою. Підметіть поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, яка не залишає ворсу. Температура підлог, робочої поверхні і кімнати не повинна бути нижче 18 ° С.Пам'ятайте перемішувати даний продукт до і під час використання. Після розмішування залиште на 10 хвилин. 
НАНЕСЕННЯ. Механічно розмішайте вміст банки. Дайте речовині осісти протягом 10 хвилин. Здійснюйте нанесення в добре вентильованої кімнаті за допомогою нейлонової кисті, синтетичного аплікатора для водорозчинних покриттів. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів.У поздовжньому напрямку, починаючи від вихідної стінки, виливайте лак на підлогу в формі смуги шириною 10 см. Намагайтеся наносити лак у напрямку росту деревних волокон. Використовуючи попередньо змочений в лаку аплікатор або кисть, розтягніть смугу лаку по підлозі до протилежної стінки. Потім поверніть кисть в зворотному напрямку, не відриваючи її від підлоги. Наносите кожен новий шар паралельно попередньому. Пропущені долі необхідно негайно зафарбовувати. Термін служби лакового покриття залежить не тільки від догляду за ним, але і від товщини шару лаку. Тому необхідно стежити за тим, щоб шар лаку був достатнім.Нанесення на морену поверхню. Рекомендується перевірити адгезію лаку «Last • n • Last 1500» до морилці іншого виробника. Рекомендується поєднувати лак «Last • n • Last 1500» і морилку «Last • n • Last Classic Wood Stain». Морена поверхня повинна висохнути протягом 24 годин. Переконайтеся, що поверхня повністю висохла, перш ніж будете розкривати її лаком.Час висиханія- згідно з вказівками виробника і при нанесенні тонким шаром при температурі + 25 ° С і відносній вологості 50% на "отлип" через 1 годину. Між нанесенням першого і другого шарів повинно пройти мінімум 2 години. Лак повністю твердне і досягає остаточної зносостійкості протягом двох тижнів. Час висихання може збільшитися через нанесення товстим шаром, високої вологості і відсутності доступу повітря. Витримайте пофарбовані поверхні до повного висихання, щоб запобігти появі тріщин, подряпин або матовості. Не рекомендується наносити більше двох шарів в день. 
ЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ (кистей і аплікаторів) проводиться водою. 
Догляд за ПОВЕРХНЕЮ. Полірування не потрібно. Рекомендується використовувати очищувач для підлоги "Polycare". Він містить унікальну формулу, де відсутня мило, який нешкідливий для лакованих, поліуретанових поверхонь. Регулярний догляд за допомогою засобу "Polycare" підвищує термін служби лакового покриття. 
Заходи безпеки:Уникайте контактів речовини зі шкірою. При попаданні лаку в очі, негайно промийте їх водою протягом 15 хвилин, під час контакту лаку з шкірою, промийте забруднені ділянки водою з милом.Зберігайте в недоступному для дітей місці.


ЦІНА: 1890 грн.

Тел. 096-07-40-228