• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Дерев'яна альтанка - притулок затишку і тепла. 

 Життя на природі - це той ідеал, до якого треба прагнути, якщо ми хочемо жити довше і повніше. Заміські будинки дають людям можливість отримувати всі необхідні для організму речовини. Чисте повітря, прозора вода, натуральні продукти і регулярні фізичні навантаження здатні зі звичайного офісного працівника за пару місяців зробити всебічно розвинену людину.Садова альтанка приємне місце для відпочинку.

Життя за містом - це дерев'яний будинок із зрубу, обов'язкова лазня, ставок біля неї, дерев'яна альтанка, щоб проводити там теплі літні вечори і близький ліс, куди можна завжди піти за ягодами і послухати птахів.Вечірні посиденьки всією сім'єю на дубових лавках під сосновим дахом дерев'яної альтанки закохує в себе з першого разу. Фізичні та емоційні навантаження сучасного життя відступають і зникають в альтанці. Тут можна відчути те почуття єднання з природою і близькими людьми, яке відчували наші далекі предки, збираючись біля первісного багаття. Запах шашлику змішується з ароматом соснової або кедрової смоли, річні кільця на колонах альтанки радують око, тихе потріскування багаття заколисує і налаштовує на благодушність і позитив. 
Спорудити притулок затишку і тепла у себе у дворі можна легко і просто. Правильна альтанка - це колони, вбиті в землю, огорожа з кілків, дах над головою і лавочки зі столом. Будівельним матеріалом потрібно вибирати тільки дерево. Бажано сосну або ялину, але можна спорудити цей оплот затишку і спокою з листяних порід. У будь-якому випадку непередаваний аромат і зачаровує текстура поверхні подарують ні з чим незрівнянні відчуття. Ні в одному ресторані, ні в одній шашличної або мангальній не отримаєш того позитиву, який сходить на мешканців власної дерев'яної альтанки.Садова альтанка приємне місце для відпочинку. Якщо планується святкування днів народження або інших подій на повітрі, то альтанку можна вибудувати і надійніше. З дикого зрубу, з дубовими лавками і столом, щоб пару десятків людей з комфортом та в комфорті розмістилися всередині. Двері і вікна забезпечать захист від вітру і морозу, а значить, в такій альтанці закритого типу можна зустріти і Новий рік. Купання в ставку або банні процедури доповнять насолоду від перебування на лоні природи, серед друзів і чистого повітря.