• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Будівництво дачних дерев'яних будинків: як правильно побудувати зруб.

Дерев'яний будинок на вашій дачі - символ єднання з природи. Але у дерев'яних будинків не тільки один плюс. Їх безліч, перераховувати які я не буду. Краще поговоримо про головну тему статті: будівництво дачних дерев'яних будинків, а саме, яких правил потрібно дотримуватися при будівництві дерев'яного зрубу.Будівництво дачних дерев'яних будинків: як правильно побудувати зруб? 

Такі слова часто прописують в пошуковику браузера, в надії знайти щось путнє. Але все люди, починаючи будівництво, стикаються з однією з найголовніших проблем: дуже мало майстрів своєї справи. Ні, теслярів, як раз таки багато, але майстрів - лічені одиниці. Походіть по будівельних майданчиках, подивіться на якість виконуваних робіт.Обов'язково звертайте увагу на якісну обробку поздовжнього паза. Паз повинен бути напівкруглим і не дуже глибоким. Вибирається він заокругленим сокирою. У торці, він зобов'язаний повторювати контур колоди, яке знаходиться в низу. Це дуже важливий аспект, на який слід звертати підвищену увагу. При правильній виїмці паза, колоди зобов'язані щільно і якісно з'єднуватися один з одним. 
У місці схрещування колод, робиться спеціальна виїмка, яка називається пазом. Чаша паза повинна випилюють пилкою, а після, акуратно дорубиваться сокирою, що має заокруглену форму. Для хорошої роботи, сокиру повинен бути кованим. Днище чаші, так само повинно ретельно прилягати до нижньої колоди. Вид з зовні повинен радувати око, тобто не мати щілин і всіляких вад.При будівництві дачних дерев'яних будинків, для того, що б була можливість приховати незначна вада, який утворився в ході роботи, між колод кладуть межвенцевий утеплювач, яким можна приховати навіть великі щілини. 
Так само, слід звернути увагу на розмітку. На шляху колод, на самому торці, чертится риса від нижнього колоди, до верхнього. Для перевірки точності креслення, вішається схил, від верхньої колоди до нижнього. У разі правильного накреслення, мітка і лінія схилу, повинні збігатися.Але за всім устежити Ви не встигнете, бажано, для впевненості в хорошій якості, потрібно найняти інженера по тех. нагляду. Він точно зуміє прослідкувати за якістю виконуваних робіт, і Ви отримаєте, в кінцевому підсумку, будинок своєї мрії.