• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

 Акрилова лазур - антисептик Wood color pastel Bionic-House (10 л.)

Акрилова лазур-антисептик для декоративного оздоблення деревини всіх порід. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Утворює міцне і довговічне захисно-декоративне покриття з шовковистим глянцем, швидко висихає. Володіє високим ступенем УФ захисту. 

Особливі властивості: 
  • Професійна дисперсія. 
  • Екологічно безпечний і нешкідливий продукт. 
  • Висока покриваємість матеріалу. 
  • Володіє атмосферостійкістю, брудовідштовхуючими властивістями, не утворює крапель і потьоків .. 
  • Не порушує природний парообмін деревини. 

Сфера використання: 
  • Для внутрішніх і зовнішніх робіт. 
  • Для всіх видів деревини. 
  • Застосовується для фарбування дерев'яних фасадів, меблів, вікон, дверей, звисів дахів, парканів, альтанок, навісів, а також для поновлення пофарбованих поверхонь.Не використовувати в якості паркетного покриття. Уникати контакту покриття які містять пом'якшувач пластмаси. Безбарвна блакить застосовується в якості заключного покриття тільки в з'єднанні з кольоровою. 
Спосіб нанесення: Перед нанесенням ретельно перемішати. Наносити пензлем для акрилових лаків рівномірними рухами з втиранням в основу. При нанесенні методом розпилення, а також для полегшення нанесення, засіб можна розбавити водою до 10%. 
Підготовка поверхні:  Оброблювана поверхня повинна бути сухою. Очистити поверхню від бруду та пилу, жиру і масла. Вологість деревини не повинна перевищувати у хвойних порід 13-15%, у листяних - 10-12%. Пошкоджену поверхню грибками і бактеріями, перед фарбуванням необхідно також очистити і обробити антисептичними засобами.Структура покриття:Рівномірне, плівкове, паропроникне, водовідштовхувальне. Ефект блиску шовковистий. 
Атмосферні характеристики застосування: 
Під час обробки і висихання складу температура повинна бути не нижче +5 ºС не вище + 30%, відносна вологість повітря - не вище 80%. Висока вологість повітря і / або низькі температури сповільнюють процес сушіння. Висока температура веде до прискореного висихання. 
Зберігати в прохолодному місці, захищеному від морозу. 
Розведення: Готовий до застосування. При необхідності, допускається розведення водою до 10%. 
Час сушіння (При температурі в 20 ° C) Щодо пилу 2 години. На дотик 2-4 години. Повне висихання 6-8 годин. Другий шар наносити після повного висихання. 
Витрата робочого розчину:  1 літр на 12-14 кв / м, або 70-90 м на кв / м. 
Фасовка:  1л, 2,5л, 10л. 
Термін зберігання:  Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці.
Гарантійний термін зберігання:  1 рік.