• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Технологія та переваги свайно-гвинтового фундаменту. 

Свайно-гвинтовий фундамент - це інноваційний метод будівництва фундаментів спрощує планування та запровадження Ваших ідей для безпечнішого, швидшого та більш фінансово доступного будівництва. Оскільки відсутні викопні та бетонувальні роботи, то відсутні і пов`язані з ними витрати на транспорт, персонал, гідроізоляцію та логістику. Монтаж такого фундамента не створює незручностей вже існуючим спорудам чи установам поряд та не завдає шкоди навколишньому середовищу.Структура грунту та рослинність залишається непошкодженою протягом всього часуексплуатації, а отже, фундамент може буде легко демонтонваний за першою потребою. Основною перевагою гвинтового фундаменту над іншими фундаментами є всесезонність.
Використання геошурупів не потребує проведення земле викопних та бетонних робіт, та пов’язані з ними термінами очікування застигання чи набуття експлуатаційних характеристик. Дана технологія не завдає екологічної шкоди навколишньому середовищу.Технологія геошурупів Krinner ідеальна для монтажу-каркасних та дерев`яних будинків-рекламних конструкцій, дорожних знаків і вказівників-дитячі майданчики, щитів шумопоглинання, садово городних меблів, огороджувань, терас, теплиць, ангарів, трубопроводів, контейнерів, тощо. Великою перевагою такого фундаменту є те, що його будь-коли можна демонтувати з землі та повторно засвердлити в іншому місці для подальшого використання. Гвинтові фундаменти статично випробувані на найскладніших ґрунтах у понад 30 країнах світу і при правильному спорудженні не викликають сумнівів у їхній надійності й довговічності.


Геошуруп – основа технології 

Геошурупи вкручуються в ґрунт протягом декількох хвилин спеціальним монтажним обладнанням, яке автоматично відцентровує його кут засвердлювання. Геошурупи виготовлено з оцинкованої гартованої сталі з наконечником та припаяної суцільної спіралі. Конусоподібна форма геошурупів ущільнює ґрунт та гарантує надійність та стабільність конструкції. Навіть під дією шквальних вітрів та вертикальних навантажень вони гарантують надійність та міцність. Геошурупи стійкі та ефективні для споруд каркасного типу, колоди та брусу.Мала площа зіткнення геошурупа із ґрунтом у з’єднанні зі спіраллю не дають фундаменту рухатися навіть при глибокому промерзанні ґрунту. При загвинчуванні міжвиткові проміжки ґрунту не розпушуються, а навпаки, ущільнюються спіраллю KRINNER, збільшуючи несучу здатність фундаменту. Іншими словами фундамент KRINNER не створює критичного тиску навіть на м’які торф’яні й піщані ґрунти. Надійнішого за міцністю фундаменту для складних ґрунтів просто немає. Ефект спіралі забезпечує поліпшення несучої здатності й дає змогу застосовувати гвинтові фундаменти на будь-яких типах ґрунту. Гвинтовий фундамент можна встановлювати при будь-якій погоді й навіть узимку у замерзлий ґрунт.

Замовити розрахунок гвинтового фундаменту можна за номером: 096-07-40-228


Дикий зруб 

Наша компанія надає своїм замовникам технологію «дикий зруб», тобто технологію ручної рубки. Дана технологія є нашою спеціалізацією. Завдяки ручному способу виробництва досягається висока точність рубки, яка не може бути досягнута машинним способом обробки колоди. Ми використовуємо екологічно чистий матеріал - ялину карпатську. У народі це дерево називають «смерека карпатська», яка є найкращим деревом для будівництва об'єктів різного спрямування, так як не виділяє смолу, має високу міцність, не гниє і не накопичує радіацію. Використовувана при будівництві деревина проходить спеціальну обробку і повністю відповідає високим стандартам якості. Наші фахівці мають глибокі знання про тонкощі будівництва зрубів, у нас добре налагоджена колективна робота. Будівництво зрубів здійснюється відповідно до технологій, при дотриманні чіткого плану робіт.

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Дикий зруб

© 2016 uKit 

Контакти
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир