• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Свайно-гвинтовий фундамент для будинку із зрубу, лазні.

Останнім часом величезну популярність придбали свайно-гвинтові фундаменти за рахунок економічності, швидкості зведення і всесезонності виконання робіт.Конструкція палі досить проста, але надійність її досягається за рахунок застосування якісних матеріалів, в тому числі і антикорозійного покриття і якості виконання зварювальних робіт при виробництві палі.Паля складається зі сталевої труби, діаметр якої залежить від навантажень, які розраховуються фахівцями безпосередньо для тієї чи іншої споруди виходячи з індивідуального проекту споруди.Нижня частина гвинтовий палі - наконечник з лопатями, які служать одночасно буром, який угвинчується в грунт подібно саморізи, і опорою, що розподіляє навантаження палі на велику площу. 


Палю загвинтовують в грунт до тих пір, поки вона не упреться в тверді ґрунти. Зайві частини паль обрізають в один рівень, заливають бетоном і монтують оголовок палі, який і служить опорою.Опори пов'язують між собою сталевим швелером або обв'язувальним брусом. Для надання більшої жорсткості, можливо зв'язати палі між собою додатковим поясом з швелера або двотавра.Надалі відкриті простори між палями закривають декоративними панелями.

Замовити свайно-гвинтовий фундамент можна за номером: 096-07-40-228

Дикий зруб 

Наша компанія надає своїм замовникам технологію «дикий зруб», тобто технологію ручної рубки. Дана технологія є нашою спеціалізацією. Завдяки ручному способу виробництва досягається висока точність рубки, яка не може бути досягнута машинним способом обробки колоди. Ми використовуємо екологічно чистий матеріал - ялину карпатську. У народі це дерево називають «смерека карпатська», яка є найкращим деревом для будівництва об'єктів різного спрямування, так як не виділяє смолу, має високу міцність, не гниє і не накопичує радіацію. Використовувана при будівництві деревина проходить спеціальну обробку і повністю відповідає високим стандартам якості. Наші фахівці мають глибокі знання про тонкощі будівництва зрубів, у нас добре налагоджена колективна робота. Будівництво зрубів здійснюється відповідно до технологій, при дотриманні чіткого плану робіт.

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Дикий зруб

© 2016 uKit 

Контакти
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир