• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

 Renowator - відбілювач деревини Primacol (5 л.)

 Професійний, повністю ефективний засіб для очищення та відбілювання деревини. Ідеально підходить для ремонту і будівництва декоративних дерев'яних піддонів та будь-яких інших шматків дерева.  Renovator ефективно видаляє сині плями, бруд, плями, водорості і гриби. Залежно від ступеня деградації виробів з деревини можна вводити в нерозведеному вигляді, а розбавляють водою. 
РЕНОВАТОР - відновник дереваКонцентрований засіб для відбілювання та очищення деревиниНадає яскравий, свіжий виглядДля декоративних і конструктивних дерев'яних виробівКОНЦЕНТРАТ 1: 1не містить хлору! 
 PRIMACOL відновник ДЕРЕВА - професійний засіб для реставрації та поновлення дерев'яних поверхонь.Швидко і ефективно відновлює природний, яскравий і свіжий вигляд деревини.Видаляє сині плями, забруднення, плями від водоростей і грибка. 
Покращує якість і цінність деревини.Ідеально підходить для відновлення дерев'яних меблів і деревянних конструкцій: навісів, огорож, опалубки, промислових піддонів і будь-яких інших деревянних елементів.Цей продукт може бути використаний для більшості видів деревини. У разі застосування на екзотичних породах дерева, для початку треба зробити пробне тестування.Залежно від ступеня деградації дерева, продукт використовується в готовому вигляді або розбавляється водою в співвідношенні 1: 1. Засіб можна нанести за допомогою розпилювача, кисті або занурення. 

Розхід: 1 л. / 8 м.к.в.

ЦІНА: 300 грн.
Тел. 096-07-40-228

Дикий зруб 

Наша компанія надає своїм замовникам технологію «дикий зруб», тобто технологію ручної рубки. Дана технологія є нашою спеціалізацією. Завдяки ручному способу виробництва досягається висока точність рубки, яка не може бути досягнута машинним способом обробки колоди. Ми використовуємо екологічно чистий матеріал - ялину карпатську. У народі це дерево називають «смерека карпатська», яка є найкращим деревом для будівництва об'єктів різного спрямування, так як не виділяє смолу, має високу міцність, не гниє і не накопичує радіацію. Використовувана при будівництві деревина проходить спеціальну обробку і повністю відповідає високим стандартам якості. Наші фахівці мають глибокі знання про тонкощі будівництва зрубів, у нас добре налагоджена колективна робота. Будівництво зрубів здійснюється відповідно до технологій, при дотриманні чіткого плану робіт.

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Дикий зруб

© 2016 uKit 

Контакти
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир