• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Проекти дерев'яних будинків з мансардою: переваги. 

Проекти дерев'яних будинків з мансардою не випадково є одними з найбільш затребуваних не тільки серед усіх проектів дерев'яних житлових конструкцій, але і серед проектів приватного малоповерхового житла з будь-яких матеріалів.Дерев'яний будинок з мансардою, виконаний з дикого зрубу, відрізняється високою естетикою, виразністю, довгим терміном служби і актуальністю для будь-якого кліматичного поясу через високі теплоізоляційних характеристик натурального дерева. 

Одноповерховий дерев'яний будинок з мансардою істотно (близько 30%) знижує і без того низькі тепловтрати конструкції дерев'яного котеджу через дах. Правда, варто подбати про ефективну примусової вентиляції, так як через істотну різницю температур між дуже теплими мансардними приміщеннями та холодної покрівлею при недостатності таких заходів в подкровельном просторі буде накопичуватися конденсат.І найголовніше гідність, яким володіє будинок з колоди в півтора поверхи заввишки: при малій ззабудові він надає своєму власникові практично вдвічі більшу корисну площу, ніж одноповерховий котедж аналогічного підстави, і практично таку ж, як двоповерховий зруб житлового будинку. При цьому зруб в півтора поверху коштує приблизно на 40% дорожче, ніж його одноповерховий конкурент, і істотно дешевше, ніж двоповерховий. 
Більш того, технічний горище, яким він представляється в одноповерховому варіанті, полуторний зруб будинку перетворює в повноцінні кімнати з трохи зниженою висотою стелі, залежить від кута покрівлі.Ще однією гідністю, якою володіють дерев'яні будинки в півтора поверхи, є широкий арсенал реалізованих в їх проектах класичних і новомодних архітектурних елементів (еркери, колони, балкони, мансардні вікна). Всі ці кроки істотно підвищують комфортність проживання в подібних будинках, додають ряд нових можливостей і корисної площі, тому користуються високим попитом у самих різних замовників. 

Дикий зруб 

Наша компанія надає своїм замовникам технологію «дикий зруб», тобто технологію ручної рубки. Дана технологія є нашою спеціалізацією. Завдяки ручному способу виробництва досягається висока точність рубки, яка не може бути досягнута машинним способом обробки колоди. Ми використовуємо екологічно чистий матеріал - ялину карпатську. У народі це дерево називають «смерека карпатська», яка є найкращим деревом для будівництва об'єктів різного спрямування, так як не виділяє смолу, має високу міцність, не гниє і не накопичує радіацію. Використовувана при будівництві деревина проходить спеціальну обробку і повністю відповідає високим стандартам якості. Наші фахівці мають глибокі знання про тонкощі будівництва зрубів, у нас добре налагоджена колективна робота. Будівництво зрубів здійснюється відповідно до технологій, при дотриманні чіткого плану робіт.

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Дикий зруб

© 2016 uKit 

Контакти
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир