• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
Назад к списку

Дерев'яні будинки ручної рубки. 

Нові будівельні матеріали приходять і йдуть, а дерев'яні зруби залишаються. Залишаються, всупереч прогресу, найбажанішими, ексклюзивними і дорогими. Для будівництва зрубу найчастіше використовують нижню частину стовбура: так званий «перший ліс», який відрізняється мінімальною кількістю сучків.З усіх порід безумовні лідери - сосна і модрина, рідше використовуються ялина і кедр. Останній актуальний для будівництва будинків з колод великого діаметра - від 40 см. 

Зима - найкращий час року для заготівлі і будівництва зрубу. Саме в цей час в стовбурах дерев припиняється сокорух, а значить, зрубані колоди виходять не такими сирими. Причому північний ліс підійде значно краще, ніж південний: в холодному кліматі дерева ростуть повільніше, і їх деревина рік від року стає більш щільною і рівномірною.З огляду на діаметр колод, всі будинки ручної рубки можна розділити на три категорії. Будинки з колод невеликого діаметру від 15 до 25 см - вони придатні тільки як господарських і тимчасових споруд. Будинки з колод діаметром від 26 до 40 см - підходять для постійного цілорічного проживання. Будинки з кругляка ексклюзивного діаметра від 40 до 60 см (але можливо і більше). Такі будинки також підходять для постійного цілорічного проживання. Однак їх будівництво обійдеться набагато дорожче і все через унікальність подібних дерев. Чим більший діаметр колоди, тим економнішою буде система опалення зрубу: в ньому менше вінців - з'єднань, і тепло зберігається краще. 
ТЕХНОЛОГІЯ
Наші предки вирощували дерева для зрубу довго і ретельно: на кожному обраному стовбурі робили Затеси, знімаючи кору вузькими смугами по всій висоті і залишаючи між ними смуги незайманої кори для сокоруху.За п'ять років такого зростання дерево промаслюється на корені, і тільки після цього його зрубали. Але в наші дні ні будівельники, ні майбутні власники будинків не бажають довго чекати, та й сучасні антисептики дозволяють захищати дерево в короткі терміни. Тому дерево росте саме, а вже потім його вже рубають. Рубають дерево обов'язково вручну, потім позбавляють його від кори: проводять так звану окорку ручним способом. Якщо цього не зробити, то дуже швидко в деревині заведеться короїд, а сама колода буде непридатне для будівництва. Після цеього рубанком знімають з поверхні 1-2 мм деревини. Після всіх етапів чорнової обробки колоди нумеруються, щоб полегшити роботу будівельників на місці.

Дикий зруб 

Наша компанія надає своїм замовникам технологію «дикий зруб», тобто технологію ручної рубки. Дана технологія є нашою спеціалізацією. Завдяки ручному способу виробництва досягається висока точність рубки, яка не може бути досягнута машинним способом обробки колоди. Ми використовуємо екологічно чистий матеріал - ялину карпатську. У народі це дерево називають «смерека карпатська», яка є найкращим деревом для будівництва об'єктів різного спрямування, так як не виділяє смолу, має високу міцність, не гниє і не накопичує радіацію. Використовувана при будівництві деревина проходить спеціальну обробку і повністю відповідає високим стандартам якості. Наші фахівці мають глибокі знання про тонкощі будівництва зрубів, у нас добре налагоджена колективна робота. Будівництво зрубів здійснюється відповідно до технологій, при дотриманні чіткого плану робіт.

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Дикий зруб

© 2016 uKit 

Контакти
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир
  • 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир