• 096-07-40-228
  • Україна, Закарпатська обл., с. Синевир

Відбілювач дерева Oxidom, отбеливатель древесины.

Відбілювач дерева Oxidom SaveWood-150- відбілюючий і дезинфікуючий склад ефективно знищує деревоокрашуючі і дереворуйнівні гриби, видаляє сірий наліт, повертає деревині природний колір, підвищує її сортність. Може бути використаний для обробки палет для зберігання і транспортування харчових продуктів. 
Читать дальше

Дома, бани из дикого сруба под ключ. 

Предлагаем качественные дома, бани из дикого сруба под ключ в Украине.Цена от 1700 грн. / 1 м2 по стене. В стоимость сруба входит:
Читать дальше

Туристичні бази, готелі, будинки, бані, альтанки із дикого зрубу.

Будуємо будинки, туристичні бази, готелі, бані, лазні, альтанки із дикого зрубу. Швидко та якісно за помірними цінами. Працюємо по всій території України: Луцьк, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Київ, Черкаси, Кіровоград, Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Полтава,  Суми, Чернігів, Харків, Краматорськ і.т.д.
Читать дальше

Проекти дерев'яних будинків з мансардою: переваги. 

Проекти дерев'яних будинків з мансардою не випадково є одними з найбільш затребуваних не тільки серед усіх проектів дерев'яних житлових конструкцій, але і серед проектів приватного малоповерхового житла з будь-яких матеріалів.Дерев'яний будинок з мансардою, виконаний з дикого зрубу, відрізняється високою естетикою, виразністю, довгим терміном служби і актуальністю для будь-якого кліматичного поясу через високі теплоізоляційних характеристик натурального дерева. 
Читать дальше

Шліфування дикого зрубу, дерев'яних будинків. 

Шліфування зрубу - це один з найбільш важливих етапів обробки дерев'яних будинків. Колоди, з яких виконується зруб, мають залишки кори, через що дерево з часом темніє і втрачає свою привабливість. Щоб цього не сталося, і проводять зовнішню обробку зрубу.Шліфування зрубу і просочення його антисептиками і антипіренами, виконана професійними майстрами  дозволяє:захистити дерево від появи грибків і пліснявиповернути дереву первинний зовнішній виглядчіткіше виділити природний малюнок натурального дерева.
Читать дальше

Зруби ручної роботи.

У сучасному будівництві застосовують різні матеріали з дерева, в яких воно проходить механічну обробку: з оциліндрованої колоди, клеєний брус та інші. Кожна технологія має свої переваги та особливості. Але тільки при будівництві зрубів ручним способом дерево зберігає свою справжню природу.Саме так, зберігаючи старі традиції  де робота з деревом є частиною культури, створюють зруби з хвойних порід дерева виключно ручної роботи. Кожен зруб побудований таким чином є унікальним, як і унікально кожне цільне дерево, з якого він створений. 
Читать дальше

Будівництво дачних дерев'яних будинків: як правильно побудувати зруб.

Дерев'яний будинок на вашій дачі - символ єднання з природи. Але у дерев'яних будинків не тільки один плюс. Їх безліч, перераховувати які я не буду. Краще поговоримо про головну тему статті: будівництво дачних дерев'яних будинків, а саме, яких правил потрібно дотримуватися при будівництві дерев'яного зрубу.Будівництво дачних дерев'яних будинків: як правильно побудувати зруб? 
Читать дальше

Антисептик Protektor концентрат 1:9 (5 л.)

Засіб для збереження та довготривалого захисту деревини. Продукт призначений для захисту деревини, будівництва ферми та інших дерев'яних елементів як зовні - з несприятливими погодними умовами, а також і в приміщенні. Ефективний проти грибків, цвілі, синяви деревної сировини і деревних комах. Захищає деревину від атмосферних впливів, зберігає і розширює довговічність і довголіття. 
Читать дальше

 Паркетний лак LNL-1500 (3,78 л.)

Промисловий однокомпонентний уретановий лак «Last • n • Last 1500» для дерев'яних підлог на водній основі містить оксид алюмінію, що надає фінішного покриття додаткову зносостійкість і міцність; антибактеріальну формулу «Microban®» *. Завдяки тому, що формула «Microban®» впроваджується в склад покриття, вона ніколи не змивається, забезпечуючи надійний захист від бактерій, мікробів, цвілі протягом всього терміну служби фінішного покриття. Лак містить присадку проти УФ-випромінювання, що уповільнює пожовтіння від впливу сонячного світла. За рахунок цього фінішне покриття надовго зберігає свій насичений колір. 
Читать дальше

Лак для підлоги LNL-700А (3,78 л.)

 Лак «Last • n • Last 700-А» виготовлений на основі унікальної 100% уретановой технології, що з'єднує масло і формулу води. Завдяки цьому фінішне покриття відрізняється неймовірною міцністю, красою і забезпечує тривалий захист для всіх видів дерев'яних підлог. До складу лаку входить оксид алюмінію, що надає поверхні бездоганну зносостійкість. Завдяки тому, що антибактеріальна формула «Microban®» * впроваджується до складу покриття, вона не змивається, і забезпечує надійний захист від бактерій, мікробів, цвілі протягом всього терміну служби фінішного покриття. Наносити лак просто, він не вимагає розчинника. 
Читать дальше

 Renowator - відбілювач деревини Primacol (5 л.)

 Професійний, повністю ефективний засіб для очищення та відбілювання деревини. Ідеально підходить для ремонту і будівництва декоративних дерев'яних піддонів та будь-яких інших шматків дерева.  Renovator ефективно видаляє сині плями, бруд, плями, водорості і гриби. Залежно від ступеня деградації виробів з деревини можна вводити в нерозведеному вигляді, а розбавляють водою. 
Читать дальше

Лакоморілка для деревини LuxDecor (2,5 л.) 

Водна лакоморілка Люксдекор ― високоякісний продукт, який не містить шкідливих і хімічно агресивних речовин. Декоративно-захисний препарат призначений для покриття дерев'яних поверхонь всередині і зовні приміщень. Ідеально захищає пофарбовані поверхні і надає їм глянець. Забарвлює і підкреслює натуральну фактуру деревини і підвищує її стійкість до впливу сонячних променів.Застосування:Зовні і всерединімеблі, фасади, паркани, альтанки, вікна, двері, садові архітектура. 
Читать дальше

Пропитка з воском для дерева LuxDecor impregnat (10 л.) 

Засіб для захисту і декору деревини, доступні в 11 постійних кольорах. Рекомендується для фарбування фасадів житлових і комерційних будівель, альтанок, садових меблів та інших деревних матеріалів. Екологічно чистий, не містить розчинників, не запалюється і не має запаху. Luxdekor містить високоякісні натуральні воски, які відштовхують воду, таким чином, підвищення міцності і довговічності деревини. Він може бути використаний і в приміщенні. 
Читать дальше

 Будівництво дерев'яних будинків взимку.

Заміські дерев'яні будинки, в більшості випадків, починають зазвичай будувати з настанням весни, або іноді в літній період. Загалом, це і зрозуміло - на вулиці тепло, працювати легше, та й будівельний матеріал швидше сохне. Але от чомусь будівництво будинків взимку багато хто навіть не розглядають всерйоз, і абсолютно даремно, адже у зведення будинків в цю пору є своїм численні плюси.
Читать дальше

Дерев'яна альтанка - притулок затишку і тепла. 

 Життя на природі - це той ідеал, до якого треба прагнути, якщо ми хочемо жити довше і повніше. Заміські будинки дають людям можливість отримувати всі необхідні для організму речовини. Чисте повітря, прозора вода, натуральні продукти і регулярні фізичні навантаження здатні зі звичайного офісного працівника за пару місяців зробити всебічно розвинену людину.Садова альтанка приємне місце для відпочинку.
Читать дальше

Дерев'яні будинки ручної рубки. 

Нові будівельні матеріали приходять і йдуть, а дерев'яні зруби залишаються. Залишаються, всупереч прогресу, найбажанішими, ексклюзивними і дорогими. Для будівництва зрубу найчастіше використовують нижню частину стовбура: так званий «перший ліс», який відрізняється мінімальною кількістю сучків.З усіх порід безумовні лідери - сосна і модрина, рідше використовуються ялина і кедр. Останній актуальний для будівництва будинків з колод великого діаметра - від 40 см. 
Читать дальше

Технологія та переваги свайно-гвинтового фундаменту. 

Свайно-гвинтовий фундамент - це інноваційний метод будівництва фундаментів спрощує планування та запровадження Ваших ідей для безпечнішого, швидшого та більш фінансово доступного будівництва. Оскільки відсутні викопні та бетонувальні роботи, то відсутні і пов`язані з ними витрати на транспорт, персонал, гідроізоляцію та логістику. Монтаж такого фундамента не створює незручностей вже існуючим спорудам чи установам поряд та не завдає шкоди навколишньому середовищу.Структура грунту та рослинність залишається непошкодженою протягом всього часуексплуатації, а отже, фундамент може буде легко демонтонваний за першою потребою. Основною перевагою гвинтового фундаменту над іншими фундаментами є всесезонність.

Читать дальше

Свайно-гвинтовий фундамент для будинку із зрубу, лазні.

Останнім часом величезну популярність придбали свайно-гвинтові фундаменти за рахунок економічності, швидкості зведення і всесезонності виконання робіт.Конструкція палі досить проста, але надійність її досягається за рахунок застосування якісних матеріалів, в тому числі і антикорозійного покриття і якості виконання зварювальних робіт при виробництві палі.Паля складається зі сталевої труби, діаметр якої залежить від навантажень, які розраховуються фахівцями безпосередньо для тієї чи іншої споруди виходячи з індивідуального проекту споруди.Нижня частина гвинтовий палі - наконечник з лопатями, які служать одночасно буром, який угвинчується в грунт подібно саморізи, і опорою, що розподіляє навантаження палі на велику площу. 
Читать дальше

Будинок з дикого зрубу - вікові традиції в сучасній інтерпретації.

Дикий зруб ручної роботи - це будинок, який впитав у собі колорит природної краси і традиції століть. Зараз цей модний тренд все частіше стали застосовувати в будівництві дач, будинків і бань. 
Основні риси стилю
Стиль дикий зруб можна розпізнати за такими відмінних рис: 
Природність і натуральність. Для побудови застосовують природний матеріал з мінімальною обробкою. Мало того, всі роботи проводяться вручну без верстатів і механізмів!Ще однією важливою рисою є великомір. У будівництві приміщень використовують колоду великого діаметра (50 і більше сантиметрів);
Читать дальше

 Дерев'яний будинок- це екологічно чисте житло.

Сучасне життя диктує людині певний образ житла - як правило, це квартира в міському багатоквартирному будинку. Однак таке житло далеко не завжди дає ту радість і спокій, яких ми чекаємо від свого будинку. Камінь, бетон, цемент, скло, метал - всі ці матеріали спочатку не дуже доброзичливі до людини, інша справа - дерево. І хоча в межах міста дерев'яний будинок будувати не завжди зручно, за містом або в передмісті це один з найбільш приємних варіантів житла.
Читать дальше